Coaching, Doradztwo HR

„Jeśli możesz o czymś marzyć, możesz tego dokonać”

Walt Disney

Tworzymy zespół prywatnie i w biznesie. Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem zarówno coachingowym jak i trenerskim. Jesteśmy pasjonatami, ciągle inwestujemy w swój rozwój i poszerzamy kompetencje, by nasza praca była jeszcze efektywniejsza i ciekawsza.

Zakres działania:

  • Life coaching
  • Business coaching
  • Doradztwo HR / HR Business Partner

Oferta:

  • Sesja trwa do 1,5 godziny zegarowej
  • Sesje odbywają się co 2 albo 3 tygodnie
  • Sesje mogą być prowadzone na żywo lub online

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca – zapraszamy do skorzystania z darmowej, 30-minutowej konsultacji przez telefon. (tel: 600268195)

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał”

Zig Ziglar

Natalia Iwańska-Skrzydłowska

Natalia Iwańska-Skrzydłowska

Jestem psychologiem z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy dla firm jako HRowiec. Pracowałam w średnich i dużych firmach oraz w olbrzymich korporacjach. Miałam okazję prowadzić szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe. Przygotowywałam i prowadziłam sesje Assessment i Development Center. Prowadziłam rekrutacje na różnorodne stanowiska.

Obecnie sama jestem managerem zespołu programistów. Prowadzę projekty w IT. Byłam wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku „Psychologia w biznesie”. Jestem fanką zwinnego zarządzania i samoorganizacji.

Ponieważ sama zmieniłam swoją drogę zawodową, na własnej skórze poznałam efekty coachingu. Droga zmian z pewnością nie jest ani prosta ani łatwa, ale na pewno jest ciekawa i daje satysfakcję. W wyjściu ze strefy komfortu może pomóc Coach, ale to Ty znasz siebie najlepiej. Coach pomaga uwolnić potencjał co sprawi, że lepiej wykorzystasz swoje umiejętności i naturalne zdolności.

„Szczęście to zdolność wykorzystywania tego, co zostało Ci dane”

Milton Erickson

Jakub Skrzydłowski

W filmie „Chłopaki nie płaczą” pada krótka recepta na szczęście „Odpowiedz sobie na jedno ważne pytanie – co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.”

To poszukiwanie odpowiedzi i planowanie działania jest przede wszystkim sednem coachingu.

Na coaching trafiłem w 2009 roku kiedy to szukałem czegoś nowego dla siebie. Szkolenia dawały mi bardzo dużo, ale przeczuwałem, że jeszcze więcej radochy mogę mieć z indywidualnych sesji.

Pamiętam swoje pierwsze coachingi jako niezwykle celne, dające bardzo dużo zmian w krótkim czasie. Po niemal każdej sesji zaczynałem postrzegać moje życie i pracę pod innym kątem. Najważniejsze było to, że wychodziłem z gotowym planem działania na najbliższy miesiąc. I w tym coaching jest rewelacyjny, ponieważ daje szybkie efekty. Takie efekty chcę dać moim klientom. Z czym najczęściej zmagają się klienci? Poszukiwanie nowej drogi zawodowej, motywacji do działania, pogodzenie życia rodzinnego z zawodowym, stres, przechodzenie przez zmiany zawodowe i prywatne. Czy to przygotowania przed ważną rozmową rekrutacyjną, czy rozwiązanie problemu wewnątrz zespołu zawsze dążę do tego  by Klient wyszedł z co najmniej dwoma przećwiczonymi pomysłami na rozwiązanie problemu.

Mówi się, że coaching to poszukiwanie i praca z celem. Często klient przychodzi z wizją co chce osiągnąć i w rezultacie podczas całego procesu okazuje się czy będzie ten cel realizował, a może okaże się, że sama droga może być dla niego istotniejsza.

Jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community. Realizowałem coaching biznesowy dla pracowników EKOLAN, Media Markt, New Horizon, Vector oraz dla klientów indywidualnych.

Jakub Skrzydlowski

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”

H. Jackson Brown Jr.