Tel. 662 329 770

info@jakubskrzydlowski.pl

Jakub Skrzydłowski

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalizacją w psychologii klinicznej oraz dwustopniowe, czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.
Współpracuję z psychiatrą, seksuologiem i innymi terapeutami. Moja praca jest pod stałą superwizją.
Byłem terapeutą w ramach projektu dla osób chcących rzucić palenie: „Nie palę, bo tak chcę” przy NZOZ Morena. Prowadziłem wieloletni program profilaktyki uzależnień.

Moje kwalifikacje można potwierdzić na stronie Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej
http://www.pttpb.pl/strefa-pacjenta/licencjonowani-terapeuci/

Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży, a także psychoterapią grupową. Prowadzę sesje przez SKYPE.

Jako certyfikowany coach International Coaching Community i doradca biznesowy pracowałem dla firm i klientów indywidualnych nad rozwojem ich potencjału. Zrealizowałem ponad 700 projektów szkoleniowych.

Pracuję jako wykładowca akademicki i trener prowadzący szkolenia z zakresu psychologii.

Tel. 669 884 352

aleksandra.gigiel@gmail.com

Aleksandra Gigiel

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB (nr 452).

Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Sopocie a następnie studia podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym: Psychologia Kliniczna I stopnia.
Ukończyłam dwuletnią Zaawansowaną Szkołę Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Pracownię Humani w Poznaniu oraz Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Podlegam regularnej superwizji, prowadzonej przez doświadczonych psychoterapeutów.
Z sukcesami prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi. Pomagam moim pacjentom w trudnościach i problemach dotyczących: depresji, lęku, stresu, traumy, bezsenności, zaburzeń zachowania i emocji, nerwicowych, zaburzeń odżywiania, uzależnień oraz relacji z innymi ludźmi.
Obecnie, poza działalnością w Gabinecie, zdobywam także doświadczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w Gdańsku.
Bardzo zależy mi i staram się, aby moje spotkania z Klientami były serdeczne, pełne szacunku i autentyczności, a przede wszystkim oparte na współpracy, poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

Tel. 600 268 195

info@jakubskrzydlowski.pl

Natalia Iwańska-Skrzydłowska

Jestem psychologiem z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy dla firm jako HRowiec. Pracowałam w średnich i dużych firmach oraz w olbrzymich korporacjach. Miałam okazję prowadzić szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe. Przygotowywałam i prowadziłam sesje Assessment i Development Center. Prowadziłam rekrutacje na różnorodne stanowiska.

Obecnie sama jestem managerem zespołu programistów. Prowadzę projekty w IT. Byłam wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku „Psychologia w biznesie”. Jestem fanką zwinnego zarządzania i samoorganizacji.

Ponieważ sama zmieniłam swoją drogę zawodową, na własnej skórze poznałam efekty coachingu. Droga zmian z pewnością nie jest ani prosta ani łatwa, ale na pewno jest ciekawa i daje satysfakcję. W wyjściu ze strefy komfortu może pomóc Coach, ale to Ty znasz siebie najlepiej. Coach pomaga uwolnić potencjał co sprawi, że lepiej wykorzystasz swoje umiejętności i naturalne zdolności.